Červenec 2008

Domácí masky na vlasy

28. července 2008 v 13:00 Masky na vlasy
Bahenní maska
Účinky:Jemně čistí,odstraňuje z vlasů zbytky stylingových přípravků,vyhlazuje a prokrvuje pokožku hlavy.Vlasy budou lesklejší!
Potřebuješ:2-4 lžíce léčivého nebo lávového bahna(seženeš v lékárně)
Teplou vodu
Postup:Smíchej bahno s vodou,až vznikne hladká pasta.Poté ji nanes na 15 minut na vlké vlasy.Pak smyj.

Maska na unavené vlasy
Účinky:Suchým a unaveným vlasům dodá vitalitu a lesk!
Potřebuješ:1-2 žloutky
2-4 lžíce olivového oleje
Postup:Dle délky vlasů smíchej potřebné množství žloutku a oleje.Pomocí metly pořádně našlehej.Vzniklou směs nanes důkladně na vlasy a po 30-i minutách DOBŘE smyj.
Maska pro mastné vlasy
Účinky:Reguluje produkci mazu u mastných vlasů a pomáhá proti lupům.
Potřebuješ:5 lžic rostlinného oleje
štáva z jednoho citronu
10 kapek z čajovníku-tea tree oil
Postup:Smíchej všechny přísady.Nejdřív vmasíruj do ručníkem vysušených vlasů,aby se uvolnila mastnota a lupy.Pak nech 30 minut působit.Smyj.
Olejová kůra proti třepení konečků
Účinky:Vyživuje vlasy a zaceluje třepení konečků.
Potřebuješ:50 ml oleje z pšeničných klíčků
4 kapky oleje Ylang-Ylang
2 kapky jasmínového oleje
Olejíčky koupíš v drogerii nebo esoterii
Postup:Smíchej všechny olejíčky a směs nanes na ručníkem vysušené konečky vlasů.Zabal vlasy do folie a zakryj hlavu zahřátým ručníkem.Nech asi 2 hoďky působit a pak smyj.
Olivová maska pro suché vlasy
Účinek:Suché vlasy budou silné a zdravé.
Potřebuješ:1 dcl panenského olivového oleje
Postup:V mikrovlnce nahřej olivový olej,aby byl teplý-ale ne horký!Pak ho vetři do suchých vlasů,hlavně na konečky.Poté zabal vlasy do ručníku a půl hodiny nech působit.Nakonec umyj jemným šamponem.

Očí

28. července 2008 v 8:00 Líčení
Líčíš se často a ráda, ale pořád stejně? Anebo bysi se chtěla líčit, ale nevíš jak?

Denní líčení
Správné denní líčení by mělo být lehké a přirozené. Velmi důležitý je podkladový make-up, který zakryje drobné nedostatky, ale v žádném případě nesmí být na denním světle znatelný.


Večerní líčení, svatební líčení
Pro určité, méně časté příležitosti, by nemělo být zanedbáno dokonalé líčení. U večerního líčení může být líčení o něco sytější než u líčení denního.

Důležité je sladit barvu líčení s barvou večerního oblečení. U svatebního líčení je důležité nevěstu co nejvíce rozjasnit, líčení musí být velmi jemné a něžné. Zkušený vizážista ví, jak líčit, aby vše na svatební fotografii vypadalo dokonale.

V ceně večerního a svatebního líčení je zahrnuto:

rozjasňující denní sérum, výživný regener.krém, korektor, podklad.báze, pudr, 3xaplikace očního krému.
1. Chladivá oční maska,
2. Regenerační krém proti vráskám,
3. Oční krém - rozjasňuje okolí očí a fixuje oční stíny Speciální maska na rty, fixující podkladová tužka na rty + líčení očí, tváří a rtů.

Poradenství správného líčení
Není nic jednoduššího než pomocí počítače se vidět v různých barvách stínů či rtěnek. Sama klientka vidí, které barvy jsou pro ní vhodné a které ne. Po správném výběru následuje vlastní líčení a poradenství přímo s vizážistkou.

Za bleskovku

27. července 2008 v 20:00 For me

Večer hrůzy

27. července 2008 v 16:36 BuBuBu
Večer hrůzy
Já jsem byla jednoho večera sama doma .Bylo mi 8 let. Protože rodiče jeli na ples a ke mně mohla přijit kamaradka no tak jsem si řekla že na ni počkám. Tak jsem seděla u telky a chtělo se mi spat .Usnula jsem. Najednou asi po půl hodině se ozvalo řinčení zvonku .Šla jsem se podivat kdo to je .Se slovy takhle přece Jajka nezvoní, co se jí mohlo stát, no tak sem otevřela a ona tam stojí úplně udýchaná a řekla mi že ji někdo pronásledoval. A jo, někdo stál pod okny a vypadal podle jejího popisu tak jsem se vyděsila taky a tu sem si vzpomněla na to že musim vynést koš protože bych jinak dostala .Tak jsmé šli spolu vylezli jsme z baráku nakoukli jestli tam stojí ten chlap a když jsem zjistila že tam už nestojí tak sem zavolala na jajku ja přiletěla jako řízená střela a okamžitě se na mě přilepila . No jak sme se vratili tak jsme se šli ošplíchnout studenou vodou jenže v tom sme uslišeli bouchnutí dveří honem sme letěli do pokojíku ve mně by se krve nedořezal měla jsem slzy v očích našla jsem tam mého křečka vytáhnutého z klece která ležela vrozházená na kusi a speedy byl no on byl MRTVÍ to byla pro mně nejvetší rána ihned jsem se skácela na zem a začala brečet protože to byl můj něco jako syn kamarádka mě utěšovala že mi koupí jiného a tak ale mně to bylo pořád moc líto a potom už když rodiče přijížděli tak sme slyšeli rachot rozbytých skleniček no a co sme nenašli v kuchyni byli po celé zemi krvavé střepy a na zdech byla krenv začali jsme šíleně křičet vyběhli jsme s brekem vena když jsme došli s rodiči zase domů tak tan nic nebylo ale pokojík tak zůstal.a ráno hned druhý den tak jsem vstoupila do kuchyně a šlápla sem do střepů. nikdo mi to nevěřil ale nohu sem pořezanou mněla a jen já a jája mivěřila protože tam ten večer byla se mnou . možná mi to nebudete věřit ale víte jaké to je něco takového zažít když vám je 8let.

Blonca 0.2

27. července 2008 v 8:00 Videjky
Hej tak tohle je taky super ještě lepší než to předtím

Polibek

26. července 2008 v 20:00 Citátky
Taky lol citátek
Polibek je jenom klam,spojení dvou lidských talm........Co se tímto docílí??
Přenáší se bacily........

Holky

26. července 2008 v 16:00 Citátky
Tak tohle je úpa super citátek a váš názor??
Hodný holky se dostanou do nebe...............Zlobyvý všude

Zui

26. července 2008 v 12:00 Photoshooty
Téma:Zui
Počet:4
Vyšťouráno:PastelQa

Hello Kitty

26. července 2008 v 8:00 Na téma
Téma:hello kitty
Počet:8
Vyšťouráno:...?......

Dům duchů

25. července 2008 v 16:34 BuBuBu
Dům duchů
Mám kámošky, jsou 3 sestry, a bydlí v domě, kde prý straší..Tento příběh se stal asi před 6 lety, a opravdu na něj nelze zapomenout..Byla jsem u nich na návštěvě, a chtěla jsem aby mi vyprávěly příběhy, co se jim v bytě stalo, a stále jsem si z toho dělala legraci..Pak tedy povídám ironickým hlasem:Když tady máte toho " ducha " , tak na něj uděláme past..Tak jsme šli do kuchyně, přes stůl jsme přehodily ubrus, a na něj jsme postavily skleničky, mísu s ovocem, a různé předměty, a šli jsme do dětského pokoje, a čekaly co se bude dít, a já jsem se samozřejmě stále dušeně smála..Najednou rána, řinčení skla, tak jsme běželi do kuchyně, a krve by se ve mě nedořezal, stůl byl převrácený, skleničky rozbité, ovoce rozsypané..A hlavně, nemohl to být nikdo z holek ,protože jsem poslední odcházela, a první přicházela ke stolu v kuchyni..Po tomto zážitku jsem vyběhla s brekem ven, a že musíme okamžitě vypadnout..Jenže kamarádky se museli obléknout, a brečely, že už do toho bytu nejdou, jen když půjdu s nimi..Ale na to jsem opravdu neměla odvahu, a řekla jsem, že za nimi budu koukat od vchodových dveří..Tak šli, poslední šla nejmladší kamarádka, a jak za nimi koukám, tak se otevřel botník, a začli na ní vylítávat boty, to už bylo opravdu moc, tak jsem s brekem utekla domů..A od té doby si z takovýchto věcí legraci nedělám!A že těch příběhů z jejich bytu je...Už věřím opravdu všemu, protože tohle je příběh, kdy jsem se v životě snad nejvíc bála :( Dnes už tam nebydlí, ale bydlí tam jejich teta a přítel, a děje se jim to samé..Ale už se tomu nikdo nediví..Nezbývá nic jiného, než se naučít " s tím" žít...

Vanessa

25. července 2008 v 16:23 Photoshooty
TémaVan
Počet:6
VyšťouránoPastelQa

22.7.2008

23. července 2008 v 21:04 Photo
Lol tak tahle fotka je fakt příšerná.....Ale jiná není

Reklamy na Kofolu

23. července 2008 v 21:01 Videjky

Čím se líší Scene a Emo

23. července 2008 v 20:48 Scene
Mnoho lidí když uvidí fotku scene girl, tak vysloví tu nesmyslnou frázi, že je to emo...
Takže to uvedu na pravou míru podle mě, ok ?
Emo...no emo je asi hlavně o hudbě ( nepleťme si ale emo, kde jde jen o styl oblekání apod. - nevyznám se v tom, ale myslím že se tomu říká emo pozérství...)...prostě pro emo je určitý styl hudby, který je tak nějak jednotný...
Scene ne....tam na hudbě nezáleží...scene můžou poslouchat jak rap, tak klidně i metal..nezáleží na tom ( emaře, který poslouchá rap asi neznáte že ? ).
Zkráceně prostě - emo má něco v sobě...povahu, chování, vztah k něčemu..
; scene je naopak hodně povrchní, jde prakticky jen o vzhled .
Doufám, že jste alespoň trošičku pochopili, co jsem vám chtěla říct

21.7.2008

23. července 2008 v 20:44 Photo
Já a Sára
↓↓↓
Njn Sme si hrály....byla nuda no

Jak se dostat přes vodu

23. července 2008 v 17:36 Na téma
Téma:Jak se dostat přes vodu
Počet:10
Vyšťouráno:Zdrojík

Náramky

23. července 2008 v 17:34 Na téma
Téma:Náramky
Počet:12
Vyšťouráno:To sem hledala sam takže www.m0na.blog.cz


0.1 Bleskovka

23. července 2008 v 16:53 Bleskovky
1)Ahoj
2)Taky je u vás tak hnusně?
3)
3)Tvůj blog
4)Vadí společnej diplomek??
to je zatím vše beru prvních 6

Středa

23. července 2008 v 16:50 Den za Dnem
Datum23.7 2008
ČaSpencil_right.gif image by Enidta16:46
MuSiCmusicBenny Benassi
NálaDaNic Moc
Počasí74.gif image by Enidta
Zima a Prší
PapámNic nemám hlad :)
Ahuj xD
Dneska je venku docela hnusně co :/ Sem myslela, že je léto xD Nj xD Tak to budu muset být celej den doma a se dět u compu bo u televize xDDD Jinak se u nás nic nedá dělat ......Jelikož tu nic není prostě taková prdel světa ach jo:/.............Nudím se tak sem něco ještě přidám tak pp Monica Melodic